Укр - Рус


 Зарядні пристрої для тягових акумуляторних батарей


Трансформаторні зарядні пристрої, установки, станції

   Трансформаторні зарядні пристрої мають потужний великогабаритний трансформатор, який працює на змінному струмі з частотою 50 Гц. Це обумовлює відносно велики габарити й масу такого зарядного пристрою, але при цьому конструкція зарядного пристрою є простішою, ніж в імпульсних високочастотних зарядних пристроїв.

   Ці зарядні пристрої призначені для заряджання як тягових, так і стартерних автомобільних акумуляторів.

Установка зарядна

Імпульсні високочастотні зарядні пристрої

   У цьому типі пристроїв змінний струм з електричної мережі випрямляеться без зниження напруги, а потім подається імпульсами високої частоти на імпульсний трансформатор, де відбувається зниження напруги до величини, необхідної для заряджання акумулятора. Імпульси струму на виході трансформатора перетворюються на постійний струм. При такому подвійному перетворенні імпульсний трансформатор працює на високій частоті (декілька кГц замість 50 Гц), що дозволяє зменшити вагу та габарити трансформатора, що в свою чергу надає можливість зменшити розміри та вагу зарядного пристрою в цілому.


Переносні імпульсні зарядні пристрої

Імпульсна зарядна установка    Ці зарядні пристрої використовуються для заряджання акумуляторів підлогомийної техніки, штабелерів, річтраків, електровізків та є малогабаритними універсальними пристроями. Такі зарядні пристрої можуть бути бортовими для електричного промислового транспорту.

Високочастотні багатопрофільні зарядні пристрої S.P.E. Elettronica industriale:

pdf Тип CBHD1 - зарядний струм до 12А. Напруга 12В або 24В.

pdf Тип CBHF2 - зарядний струм 15А, 20А, 25А, 30А. Напруга 12, 24, 36, 48В.
(підсилена версія XP дає струм 35А, 40А при напрузі 12, 24, 36В).

pdf Тип CBHD3 - зарядний струм 15А, 20А, 25А. Напруга 12В або 24В.

Стаціонарні імпульсні зарядні пристрої та станції

Імпульсна зарядна станція    Стаціонарні високочастотні зарядні станції призначені для заряджання всіх типів тягових акумуляторних батарей, які використовуються в електротранспорті та навантажувачах, за DIN 41772, DIN 41773, DIN 41774. Їх застосування доцільне для заряджання батарей великої ємності.

Технічні характеристики та опис високочастотних зарядних станцій