Назад Укр - Рус

Високочастотні імпульсні зарядні пристрої для тягових акумуляторних батарей

CS24V

  Пропонуємо купити високочастотні зарядні станції призначені для заряду всіх типів тягових акумуляторних батарей, які використовуються в електротранспорті та навантажувачах, за DIN 41772, DIN 41773, DIN 41774. Ціна вас задовольнить.


ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ

   Високочастотні імпульсні зарядні станції мають такі переваги над звичайними трансформаторними:
 • Економія

  За рахунок високочастотного перетворення пристрій має високий ККД (близько 92%), що дозволяє істотно економити електроенергію.
 • Оптимізація еффективності

  Зарядний пристрій забезпечує стабілізований струм та напругу під час коливань в електричній мережі, гарантуючи оптимізований заряд. Закінчення заряду відбувається при досягненні напруги на елементі 2,65 В або при закінченні зростання напруги (dV / dt), що виключає можливість недозаряду або перезаряду (для батарей з рідким електролітом).
 • Багатопрофільність

  Стало можливим використовувати один зарядний пристрій для заряджання широкого спектру батарей різних ємностей, технологій (класичні, малообслуговувані та необслуговувані гелеві).
 • Легкість та компактність

  У порівнянні з класичними зарядними пристроями вага даного пристрою в декілька разів нижча, що зменшує витрати по установці та експлуатації.

  Принцип дії високочастотних (імпульсних) зарядних пристроїв заснований на високочастотному перетворенні напруги, тому вони мають високий ККД (близько 92%), що дозволяє економити до 25% електроенергії, необхідної для заряду АКБ на навантажувачах, у порівнянні з класичними трансформаторними зарядними пристроями для тягових батарей.
  Управління зарядними пристроями для навантажувачів здійснюється мікропроцесорною системою з функцією самодіагностики. Стабільність вихідних характеристик та заряджання оптимальним струмом збільшують термін служби АКБ в електричних навантажувачах (до 15%).
  Імпульсні ЗП для тягових акумуляторів дозволяють проводити зарядку як в автоматичному режимі відповідно до обраного профілю, так і в ручному з можливістю встановити параметр, який треба стабілізуівати.
  Мікропроцесорна система запобігає перевищенню допустимого значення струму в момент включення живлення, забезпечує діагностику АКБ за ступенем сульфатации, вимикає ЗП після закінчення заряду та дозволяє оптимізувати температуру ЗП.
  Стандартний (профіль Wa, (WoWa)) має зарядні вольт-амперні характеристики (Wa) згідно зі стандартом DIN 41774. Відноситься до класу найпростіших і заснований на механізмі часового контролю зарядного процесу. Доповнена функція автоматичного управління зарядним процесом шляхом контролю величини зарядженої ємності батареї в ампер-год. Крім того, всі зарядні пристрої оснащені великим інформативним дисплеєм.

ДОДАТКОВІ ПРОФІЛІ

Профіль IUIa має зарядну вольт-амперну характеристику типу (I), (U) та є найбільш оптимальним для заряду АКБ, дозволяє зробити безпечний заряд батареї за мінімально короткий час. Закінчення заряду проводиться при досягненні Vpc = 2,65 В або за критерієм dU / dt.

 • Режим діагностики АКБ визначає кількість переданої енергії в АКБ під час заряду та визначає ступінь сульфатации АКБ.
 • РЕЖИМ ВІДНОВЛЕННЯ АКБ дозволять знизити наслідки сульфатации АКБ, роблячи заряд малим струмом незалежно від стану батареї.
 • Ручний режим (IU) має можливістm встановити параметр, який треба стабілізувати: СТРУМ (I) або НАПРУГУ (* U) з кроком 1 А або 1 Вольт, що дозволяє проводити зарядку малим (великим) стабілізованим струмом.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Назва Опис
Зарядна характеристика Wa, ( WoWa), IoIa* IUIa* руч*IU*
Тип батарей, які можна заряджати Будь-який. Можливі оперативні змінизарядної характеристики.
Час заряду 5-14 год.
Стійкість до коливань в мережі основного живлення Так (+/- 10%)
Критерій закінчення заряду dU/dt; Vpc=2,65 В
Ефективність заряду К.К.Д. 92%
Енергоспоживання 6,2 кВт
Можливість проведення вирівнювального заряду Так (режим сталого струму)
Компенсаційний (освіжаючий) заряд Так
Вага До 25 кг
Метод відображення інформації Великий знакосинтезуючий рідкокристалічний дисплей з підсвічуванням
Відображення основних параметрів заряду Так
Історія зарядів *Пам'ять на 10 останніх зарядів в призначеному для користувача режимі
Країна виготовлення Україна

  З січня 2021 року запущені у виробництво зарядні станції нового покоління, призначені для навантажувачів, штабелерів, річтраків. У цих зарядних станціях застосовані новітні технології в області силової електроніки.
  У нових модифікаціях зарядних станцій застосований новий потужний мікропроцесор, використана новітня технологія резонансу, що призводить до підвищення надійності роботи зарядних станцій, крім того, збільшений ККД до 98%.
  У зарядних станціях нового покоління використовується більш інформативний кольоровий дисплей з сенсорним управлінням. Маса виробу зменшена до 13 кг. Змінено форм-фактор корпусу, завдяки чому транспортування пристрою стало безпечнішим та зручнішимою.

  Зарядні станції стали універсальніше за рахунок нових функцій. З'явилася можливість налаштування наступних параметрів акумуляторної батареї:

 • вибір типу АКБ, що заряджається (Класичні PZS, GEL, AGM, Ni-Cd);
 • вибір ємності АКБ, яка заряджається, в межах одного значення напруги;
 • вибір періоду часу, протягом якого має заряджатися АКБ;
Зарядна станція при підключенні акумуляторної батареї проводить її діагностику та автоматично починає заряд.

У нових зарядний пристроях модернізовані і додані режими заряду АКБ:
 • стабілізація струму «I»;
 • профіль IU Ia;
 • вирівнювальний заряд АКБ;
 • відновлення АКБ.

У нас ви можете купити зарядний пристрій за найнижчою ціною і з доставкою по всій Україні.