Укр - Рус


 Складська техніка: сервіс, ремонт, продажСервіс складської техніки

  Багато власників складської техніки в процесі експлуатації стикаються з проблемою її обслуговування і ремонту, так як існує відчутний дефіцит кваліфікованого сервісного персоналу, який здатний в найкоротші терміни якісно обслужити або відремонтувати техніку.
  За роки активної роботи в сегменті сервісу навантажувальної техніки нами накопичено багатий досвід і знання. За необхідності провести ремонт навантажувача або сервісне обслуговування складської техніки телефонуйте нам. Наш технік виїде до вас на місце, проведе діагностику всіх вузлів, агрегатів і систем, в тому числі електронних елементів, і зробить висновок про технічний стан навантажувача. Подальші дії обговорюються із замовником. Зазвичай дрібні ремонтні роботи виконуються на території замовника, а капітальні роботи - на нашій території.
  Ми намагаємося робити ремонт якомога якісніше та якнайшвидше.

  На будь-яку навантажувальну техніку ми пропонуємо запасні частини з наявності або під замовлення.

Продаж навантажувачів, штабелерів, електрокар

Коли потрібен недорогий, проте надійний електричний навантажувач.
Балканкар ЕВ-687

  Пропонуємо економічний варіант купівлі електронавантажувача. Чотириколісний вилочний електронавантажувач Балканкар (Balkancar), відновлений або після капітального ремонту. Це надійна, проста в обслуговуванні, економічна в експлуатації, екологічна і практично безшумна техніка. Добра альтернатива покупці нового навантажувача. Після проведення комплексу робіт клієнт отримує техніку з новими агрегатами та деталями, зовнішнім виглядом нового навантажувача. Функціонально і по суті це практично новий навантажувач.

  Роботи виконуються в такій послідовності. Для початку проводиться діагностика, визначається технічний стан навантажувача. Потім він повністю розбирається, очищуються вузли та деталі від забруднень, видаляються робочі рідини. Визначаються вузли та агрегати, що підлягають заміні або відновленню. Кузов та щогла навантажувача очищаються, ґрунтуются, шліфуються та фарбуються. Після цього кузов та всі деталі збираються. На навантажувач встановлюються нові шини та акумуляторна батарея. А завершують відновлювальні роботи випробуванням навантажувача під номінальним навантаженням.

  Комплектується навантажувач виходячи з технічних вимог замовника.
  Термін підготовки такого навантажувача 4-6 тижнів.
  Гарантія від 6 до 12 місяців